S0402-12NG1S
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S0402-12NG1S
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
Duomenų lapai: S0402-12NG1S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 689 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
S0402-12NG1S specifikacijos
Dalies numeris S0402-12NG1S Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 689 pcs Duomenų lapas S0402-12NG1S.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ekranavimas Unshielded Serija S0402
Reitingai - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai S0402-12NG1S 10 BULK Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Alumina Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 12nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.76mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.6GHz Išsamus aprašymas 12nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 475mA