EMI0805R-2000
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMI0805R-2000
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Duomenų lapai: EMI0805R-2000.pdf
  • Pranešimas
EMI0805R-2000 specifikacijos
Dalies numeris EMI0805R-2000 Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 283731 pcs Duomenų lapas EMI0805R-2000.pdf
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija EMI0805R
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai EMI0805R-2000 4000 TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 2 kOhms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.043" (1.10mm)
Filtro tipas - DC rezistorius (DCR) (maks.) 500 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 200mA