C0603C-16N0J1T1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C-16N0J1T1
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 16NH 645MA 170 MOHM
Duomenų lapai: C0603C-16N0J1T1.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
C0603C-16N0J1T1 specifikacijos
Dalies numeris C0603C-16N0J1T1 Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 16NH 645MA 170 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 82324 pcs Duomenų lapas C0603C-16N0J1T1.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija C0603
RoHS statusas RoHS Compliant Reitingai -
Q @ Freq 35 @ 250MHz Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai C0603C-16N0J1T1 TR 200 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ceramic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 16nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.1GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 16nH Unshielded Wirewound Inductor 645mA 170 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 170 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 645mA Dabartinis - sodrumas -