105-392FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 105-392FS
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Duomenų lapai: 105-392FS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
105-392FS specifikacijos
Dalies numeris 105-392FS Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5583 pcs Duomenų lapas 105-392FS.pdf
Įveskite - Tolerancija ±1%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 105
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard, 2 Lead
Kiti vardai 105-392FS TR 2000 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 3.9µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.91mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 57MHz Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC rezistorius (DCR) 2.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 185mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
105-391J
105-391J
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Sandelyje: 23512 pcs
parsisiųsti: 105-391J.pdf
RFQ
105-391K
105-391K
Gamintojai: API Delevan