0805-68NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805-68NK
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM
Duomenų lapai: 0805-68NK.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0805-68NK specifikacijos
Dalies numeris 0805-68NK Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5173 pcs Duomenų lapas 0805-68NK.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 805
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 0805-68NK TR 2000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 200MHz
Induktyvumas 68nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.060" (1.52mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.45GHz Išsamus aprašymas 68nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 380 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 380 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA