0603-121J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603-121J
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM
Duomenų lapai: 0603-121J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0603-121J specifikacijos
Dalies numeris 0603-121J Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5419 pcs Duomenų lapas 0603-121J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 603
Reitingai - Q @ Freq 32 @ 150MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 0603-121J TR 4000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 150MHz
Induktyvumas 120nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.3GHz Išsamus aprašymas 120nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 650 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 650 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA