QS63XXB12
APEM Inc.APEM Inc.
QS63XXB12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QS63XXB12
Gamintojas / Gamintojas: APEM Inc.
Prekės aprašymas INDICATOR 6MM FIXED BLU 12V WIRE
Duomenų lapai: QS63XXB12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QS63XXB12 specifikacijos
Dalies numeris QS63XXB12 Gamintojas APEM Inc.
apibūdinimas INDICATOR 6MM FIXED BLU 12V WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37407 pcs Duomenų lapas QS63XXB12.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 12V
Žiūrėjimo kampas 30° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija QS
Reitingai DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.00mm) Kiti vardai 679-3375
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 800mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Convex Top, 7.20mm Objektyvo spalva Blue
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Diffused 30° 12V 20mA Round with Convex Top, 7.20mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Dabartinis 20mA