Q16P2CZZRYG24AE
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q16P2CZZRYG24AE
Gamintojas / Gamintojas: APEM Inc.
Prekės aprašymas INDICATOR 24V 16MM LED GREEN
Duomenų lapai: Q16P2CZZRYG24AE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
Q16P2CZZRYG24AE specifikacijos
Dalies numeris Q16P2CZZRYG24AE Gamintojas APEM Inc.
apibūdinimas INDICATOR 24V 16MM LED GREEN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5794 pcs Duomenų lapas Q16P2CZZRYG24AE.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Žiūrėjimo kampas 100° Įveskite LED
Nutraukimo stilius PC Pin Serija Q Series
Reitingai DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.63" (16.00mm) Kiti vardai Q4567597
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 10.00mm
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green, Red, Yellow Apsauga nuo įsilaužimo IP67
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 24V Green, 24V Red, 24V Yellow 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow Round with Domed Top, 10.00mm PC Pin
Dabartinis 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow