Q10F5SXXSW24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q10F5SXXSW24E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q10F5SXXSW24E
Gamintojas / Gamintojas: APEM Inc.
Prekės aprašymas LED PNL INDICATOR WHITE 24V IP67
Duomenų lapai: Q10F5SXXSW24E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
Q10F5SXXSW24E specifikacijos
Dalies numeris Q10F5SXXSW24E Gamintojas APEM Inc.
apibūdinimas LED PNL INDICATOR WHITE 24V IP67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3896 pcs Duomenų lapas Q10F5SXXSW24E.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas 60° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija Q Series
Reitingai DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.39" (10.00mm) Kiti vardai 679-3915
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 950mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva White
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator White 60° 24V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Dabartinis 20mA