ROX2SJ82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJ82K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2SJ82K
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 82.0K OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.ROX2SJ82K.pdf2.ROX2SJ82K.pdf
  • Pranešimas
ROX2SJ82K specifikacijos
Dalies numeris ROX2SJ82K Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 82.0K OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1888592 pcs Duomenų lapas 1.ROX2SJ82K.pdf2.ROX2SJ82K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija ROX, Neohm Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 7-1625890-0
7-1625890-0-ND
A131545TB
ROX2SJ82K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film