ROX2SF2R2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SF2R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2SF2R2
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 2.2 OHM 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ROX2SF2R2.pdf
  • Pranešimas
ROX2SF2R2 specifikacijos
Dalies numeris ROX2SF2R2 Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 2.2 OHM 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 868707 pcs Duomenų lapas ROX2SF2R2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija ROX, Neohm Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 9-1625890-4
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film