ROX1SJR10
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SJR10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX1SJR10
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.ROX1SJR10.pdf2.ROX1SJR10.pdf
  • Pranešimas
ROX1SJR10 specifikacijos
Dalies numeris ROX1SJR10 Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1821943 pcs Duomenų lapas 1.ROX1SJR10.pdf2.ROX1SJR10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Serija ROX, Neohm Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1625885-1
1625885-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film