ROX1SF82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SF82K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX1SF82K
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 82K OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.ROX1SF82K.pdf2.ROX1SF82K.pdf
  • Pranešimas
ROX1SF82K specifikacijos
Dalies numeris ROX1SF82K Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 82K OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5508 pcs Duomenų lapas 1.ROX1SF82K.pdf2.ROX1SF82K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Serija ROX, Neohm Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 4-1625883-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film