LR2F110R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR2F110R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LR2F110R
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 110 OHM 3/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.LR2F110R.pdf2.LR2F110R.pdf
  • Pranešimas
LR2F110R specifikacijos
Dalies numeris LR2F110R Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 110 OHM 3/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1491521 pcs Duomenų lapas 1.LR2F110R.pdf2.LR2F110R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Serija LR, Neohm Atsparumas 110 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1622677-1
1622677-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 110 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film