LR1F360K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F360K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LR1F360K
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 360K OHM 0.6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.LR1F360K.pdf2.LR1F360K.pdf
  • Pranešimas
LR1F360K specifikacijos
Dalies numeris LR1F360K Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 360K OHM 0.6W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4207206 pcs Duomenų lapas 1.LR1F360K.pdf2.LR1F360K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Serija LR, Neohm Atsparumas 360 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1622446-1
1622446-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 360 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film