LR0204F82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR0204F82K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LR0204F82K
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 82.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.LR0204F82K.pdf2.LR0204F82K.pdf
  • Pranešimas
LR0204F82K specifikacijos
Dalies numeris LR0204F82K Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 82.0K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4448787 pcs Duomenų lapas 1.LR0204F82K.pdf2.LR0204F82K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.079" Dia x 0.138" L (2.00mm x 3.50mm)
Serija LR, Neohm Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1622283-1
1622283-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film