HSC3003R6J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC3003R6J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSC3003R6J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 3.6 OHM 5% 300W
Duomenų lapai: 1.HSC3003R6J.pdf2.HSC3003R6J.pdf3.HSC3003R6J.pdf
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
HSC3003R6J specifikacijos
Dalies numeris HSC3003R6J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES CHAS MNT 3.6 OHM 5% 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2466 pcs Duomenų lapas 1.HSC3003R6J.pdf2.HSC3003R6J.pdf3.HSC3003R6J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm) Serija HS, CGS
Atsparumas 3.6 Ohms Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 3-1630027-1
A137247
HSC3003R6J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Terminal Screw Type
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.6 Ohms ±5% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound