HSC2002R2J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC2002R2J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSC2002R2J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 200W
Duomenų lapai: 1.HSC2002R2J.pdf2.HSC2002R2J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
HSC2002R2J specifikacijos
Dalies numeris HSC2002R2J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3497 pcs Duomenų lapas 1.HSC2002R2J.pdf2.HSC2002R2J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) Serija HS, CGS
Atsparumas 2.2 Ohms Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 1-1630019-6
1-1630019-6-ND
A102383
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Švino stilius Terminal Screw Type
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound