H810RFDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H810RFDA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H810RFDA
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 10.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.H810RFDA.pdf2.H810RFDA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
H810RFDA specifikacijos
Dalies numeris H810RFDA Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 10.0 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111384 pcs Duomenų lapas 1.H810RFDA.pdf2.H810RFDA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1879619-1
1879619-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Kompozicija Metal Film