H428KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H428KBDA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H428KBDA
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 28.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.H428KBDA.pdf2.H428KBDA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
H428KBDA specifikacijos
Dalies numeris H428KBDA Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 28.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83826 pcs Duomenų lapas 1.H428KBDA.pdf2.H428KBDA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Atsparumas 28 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 3-1879670-5
3-1879670-5-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 28 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Kompozicija Metal Film