H412R7BYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R7BYA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H412R7BYA
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.H412R7BYA.pdf2.H412R7BYA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
H412R7BYA specifikacijos
Dalies numeris H412R7BYA Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90608 pcs Duomenų lapas 1.H412R7BYA.pdf2.H412R7BYA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Atsparumas 12.7 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1-1879657-1
1-1879657-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 12.7 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Kompozicija Metal Film