EP9WS6K8J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9WS6K8J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP9WS6K8J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 6.8K OHM 9W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP9WS6K8J.pdf2.EP9WS6K8J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP9WS6K8J specifikacijos
Dalies numeris EP9WS6K8J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 6.8K OHM 9W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89576 pcs Duomenų lapas 1.EP9WS6K8J.pdf2.EP9WS6K8J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 1.575" L (8.50mm x 40.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 6.8 kOhms
Galia (vatais) 9W Pakuotė Tape & Box (TB)