EP9W6K8J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W6K8J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP9W6K8J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 6.8K OHM 9W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP9W6K8J.pdf2.EP9W6K8J.pdf
  • Pranešimas
EP9W6K8J specifikacijos
Dalies numeris EP9W6K8J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 6.8K OHM 9W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73194 pcs Duomenų lapas 1.EP9W6K8J.pdf2.EP9W6K8J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 6.8 kOhms
Galia (vatais) 9W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1-2176080-8
1-2176080-8-ND
A138050TB
EP9W6K8J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.8 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound