EP5W3K3J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W3K3J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP5W3K3J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP5W3K3J.pdf2.EP5W3K3J.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP5W3K3J specifikacijos
Dalies numeris EP5W3K3J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180204 pcs Duomenų lapas 1.EP5W3K3J.pdf2.EP5W3K3J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Box (TB)