EP3W1K5J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP3W1K5J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP3W1K5J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP3W1K5J.pdf2.EP3W1K5J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EP3W1K5J specifikacijos
Dalies numeris EP3W1K5J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 298922 pcs Duomenų lapas 1.EP3W1K5J.pdf2.EP3W1K5J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai A131348CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound