CP16SH10IP06104F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CP16SH10IP06104F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP16SH10IP06104F
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: 1.CP16SH10IP06104F.pdf2.CP16SH10IP06104F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP16SH10IP06104F specifikacijos
Dalies numeris CP16SH10IP06104F Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39354 pcs Duomenų lapas 1.CP16SH10IP06104F.pdf2.CP16SH10IP06104F.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.807" x 0.630" Face x 0.815" H (18.00mm x 16.00mm x 20.50mm) Serija CP16, Citec
Rotacija 300° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 100k Galia (vatais) 0.2W, 1/5W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 6-1676003-1
6-1676003-1-ND
A105527
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins Įvorės sriegis M10 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas Side Adjustment
Pavaros tipas Knurled Pavaros ilgis 1.772" (45.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CP16SH10IP06104
CP16SH10IP06104
Gamintojai: AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas: POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR