CGSSL1R005J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CGSSL1R005J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CGSSL1R005J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 0.005 OHM 5% 1W 2615
Duomenų lapai: CGSSL1R005J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CGSSL1R005J specifikacijos
Dalies numeris CGSSL1R005J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 0.005 OHM 5% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37444 pcs Duomenų lapas CGSSL1R005J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm)
Serija SL, CGS Atsparumas 5 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 (6538 Metric), J-Lead Kiti vardai 1624250-1
1624250-1-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.112" (2.84mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 (6538 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozicija Metal Foil