CCR239RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR239RKB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCR239RKB
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 39 OHM 2W 10% AXIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CCR239RKB specifikacijos
Dalies numeris CCR239RKB Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 39 OHM 2W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84927 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±1300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Serija CCR, CGS Atsparumas 39 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 2-1623720-7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 39 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Kompozicija Ceramic