UESD3.3ST5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
UESD3.3ST5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UESD3.3ST5G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 10.9V SOD723
Duomenų lapai: UESD3.3ST5G.pdf
  • Pranešimas
UESD3.3ST5G specifikacijos
Dalies numeris UESD3.3ST5G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 10.9V SOD723 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4326 pcs Duomenų lapas UESD3.3ST5G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 10.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-723
Serija uESD Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 113W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-723 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.4A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 80pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris UESD*S