SS3003CH-TL-W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SS3003CH-TL-W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS3003CH-TL-W
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 3A 6CPH
Duomenų lapai: SS3003CH-TL-W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SS3003CH-TL-W specifikacijos
Dalies numeris SS3003CH-TL-W Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 3A 6CPH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 284652 pcs Duomenų lapas SS3003CH-TL-W.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 420mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-CPH Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74, SOT-457
Kiti vardai SS3003CH-TL-WOSCT Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 3A Surface Mount 6-CPH
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.4mA @ 15V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A
Talpa @ Vr, F 880pF @ 0V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS30AT
SS30AT
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: MAGNETIC SWITCH BIPOLAR SOT23-3
Sandelyje: 105672 pcs
parsisiųsti: SS30AT.pdf
RFQ
SS30-E
SS30-E
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC MOTOR DRIVER PAR/PWM VCT20
Sandelyje: 4310 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SS3/8-8
SS3/8-8
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: ROUND SPACER M9 PVC 1"
parsisiųsti: SS3/8-8.pdf
SS30V-400021
SS30V-400021
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CMC 2.1MH 4A 2LN TH
parsisiųsti: SS30V-400021.pdf
SS3/8-3
SS3/8-3
apibūdinimas: ROUND SPACER M9 PVC 3/8"
parsisiųsti: SS3/8-3.pdf
SS30V-R180190
SS30V-R180190
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CMC 19MH 1.8A 2LN TH