SS2003M-TL-W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS2003M-TL-W
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 2A 6MCPH
Duomenų lapai: SS2003M-TL-W.pdf
  • Pranešimas
SS2003M-TL-W specifikacijos
Dalies numeris SS2003M-TL-W Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 2A 6MCPH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 316825 pcs Duomenų lapas SS2003M-TL-W.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 400mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-MCPH Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Leads
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 2A Surface Mount 6-MCPH Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.25mA @ 15V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F 75pF @ 10V, 1MHz