SMS15CT1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMS15CT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 15V 29V SC74
Duomenų lapai: SMS15CT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMS15CT1 specifikacijos
Dalies numeris SMS15CT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 15V 29V SC74 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5470 pcs Duomenų lapas SMS15CT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29V
Įtampa - suskirstymas (min) 17V Vienkryptiniai kanalai 5
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SC-74
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 350W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74, SOT-457 Kiti vardai SMS15CT1OS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 95pF @ 1MHz