SMF85AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF85AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF85AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF85AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF85AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF85AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5889 pcs Duomenų lapas SMF85AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF85AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.3A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Susiję produktai
SMF85A
SMF85A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS SMF 85V UNI
Sandelyje: 512266 pcs
parsisiųsti: SMF85A.pdf
RFQ
SMF85A RQG
SMF85A RQG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Sandelyje: 932936 pcs
parsisiųsti: SMF85A RQG.pdf
RFQ
SMF85A-T13
SMF85A-T13
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
parsisiųsti: SMF85A-T13.pdf
SMF8V0A-HE3-18
SMF8V0A-HE3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 8V 13.6V DO219AB
parsisiųsti: SMF8V0A-HE3-18.pdf
SMF85A RVG
SMF85A RVG