SMF75AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF75AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF75AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF75AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF75AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF75AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4782 pcs Duomenų lapas SMF75AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF75AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.4A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Susiję produktai
SMF75A-TP
SMF75A-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Sandelyje: 495161 pcs
parsisiųsti: SMF75A-TP.pdf
RFQ
SMF78A RQG
SMF78A RQG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Sandelyje: 957711 pcs
parsisiųsti: SMF78A RQG.pdf
RFQ
SMF75A RQG
SMF75A RQG
parsisiųsti: SMF75A RQG.pdf
SMF78A
SMF78A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
parsisiųsti: SMF78A.pdf
SMF75A RVG
SMF75A RVG
parsisiųsti: SMF75A RVG.pdf
SMF75AT1G
SMF75AT1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMF75AT1G.pdf
SMF75A-T13
SMF75A-T13
parsisiųsti: SMF75A-T13.pdf
SMF75AHRQG
SMF75AHRQG
parsisiųsti: SMF75AHRQG.pdf
SMF78A RVG
SMF78A RVG