SMF70AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF70AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF70AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF70AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF70AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF70AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 70V 113V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4114 pcs Duomenų lapas SMF70AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 113V
Įtampa - suskirstymas (min) 77.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF70AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.5A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Susiję produktai
SMF75A RVG
SMF75A RVG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Sandelyje: 769877 pcs
parsisiųsti: SMF75A RVG.pdf
RFQ
SMF70AT1G
SMF70AT1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Sandelyje: 5322 pcs
parsisiųsti: SMF70AT1G.pdf
RFQ
SMF70A RQG
SMF70A RQG
parsisiųsti: SMF70A RQG.pdf
SMF70A RVG
SMF70A RVG
parsisiųsti: SMF70A RVG.pdf
SMF70A-T13
SMF70A-T13
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMF70A-T13.pdf
SMF70A-TP
SMF70A-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: 70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
parsisiųsti: SMF70A-TP.pdf
SMF75A
SMF75A
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL