SMF58AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF58AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF58AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF58AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF58AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF58AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5177 pcs Duomenų lapas SMF58AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF58AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.1A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMF58A-M3-18
SMF58A-M3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 95V DO219AB
Sandelyje: 819327 pcs
parsisiųsti: SMF58A-M3-18.pdf
RFQ
SMF58A-T13
SMF58A-T13
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL
Sandelyje: 514957 pcs
parsisiųsti: SMF58A-T13.pdf
RFQ
SMF58K2JT
SMF58K2JT
Gamintojai: AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas: RES SMD 8.2K OHM 5% 5W 5329
parsisiųsti: SMF58K2JT.pdf
SMF58AT1G
SMF58AT1G