SMF10AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF10AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF10AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 10V 17V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF10AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF10AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF10AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 10V 17V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5424 pcs Duomenų lapas SMF10AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 10V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF10AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 11.8A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMF10AHRQG
SMF10AHRQG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Sandelyje: 941050 pcs
parsisiųsti: SMF10AHRQG.pdf
RFQ
SMF10A-M3-08
SMF10A-M3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V DO219AB
Sandelyje: 812211 pcs
parsisiųsti: SMF10A-M3-08.pdf
RFQ
SMF10A-T13
SMF10A-T13
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V SOD123FL
parsisiųsti: SMF10A-T13.pdf
SMF11A RVG
SMF11A RVG