SMF100AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF100AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF100AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF100AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF100AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF100AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 100V 162V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5593 pcs Duomenų lapas SMF100AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 100V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 162V
Įtampa - suskirstymas (min) 111V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF100AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.1A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMF10A
SMF10A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V SOD123F
Sandelyje: 403871 pcs
parsisiųsti: SMF10A.pdf
RFQ
SMF100AT1G
SMF100AT1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Sandelyje: 5378 pcs
parsisiųsti: SMF100AT1G.pdf
RFQ
SMF10A RVG
SMF10A RVG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
parsisiųsti: SMF10A RVG.pdf
SMF100AHRVG
SMF100AHRVG
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
parsisiųsti: SMF100AHRVG.pdf
SMF100A-T13
SMF100A-T13
apibūdinimas: TAPE REEL - 8MM/13" TAPE
parsisiųsti: SMF100A-T13.pdf
SMF10A-E3-18
SMF10A-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V DO219AB
parsisiųsti: SMF10A-E3-18.pdf
SMF10A-E3-08
SMF10A-E3-08
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V SMF
parsisiųsti: SMF10A-E3-08.pdf
SMF100A RVG
SMF100A RVG
parsisiųsti: SMF100A RVG.pdf
SMF100A RQG
SMF100A RQG
parsisiųsti: SMF100A RQG.pdf
SMF10A RQG
SMF10A RQG
parsisiųsti: SMF10A RQG.pdf
SMF100A
SMF100A
apibūdinimas: TAPE REEL - 8MM/7" TAPE
parsisiųsti: SMF100A.pdf
SMF100AHRQG
SMF100AHRQG
parsisiųsti: SMF100AHRQG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus