SBAS40LT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SBAS40LT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBAS40LT3G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3
Duomenų lapai: SBAS40LT3G.pdf
  • Pranešimas
SBAS40LT3G specifikacijos
Dalies numeris SBAS40LT3G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 678860 pcs Duomenų lapas SBAS40LT3G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236) Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 25V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120mA (DC)
Talpa @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz