SA170ARL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SA170ARL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA170ARL
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V AXIAL
Duomenų lapai: SA170ARL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SA170ARL specifikacijos
Dalies numeris SA170ARL Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5368 pcs Duomenų lapas SA170ARL.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas Axial
Serija MiniMosorb™ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.8A