SA11ARLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SA11ARLG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA11ARLG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL
Duomenų lapai: SA11ARLG.pdf
  • Pranešimas
SA11ARLG specifikacijos
Dalies numeris SA11ARLG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5692 pcs Duomenų lapas SA11ARLG.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas Axial
Serija MiniMosorb™ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 27.4A