RB751S40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RB751S40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB751S40
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F
Duomenų lapai: RB751S40.pdf
  • Pranešimas
RB751S40 specifikacijos
Dalies numeris RB751S40 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2070860 pcs Duomenų lapas RB751S40.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 370mV @ 1mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523F Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523F Kiti vardai RB751S40-ND
RB751S40TR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 30mA Surface Mount SOD-523F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 10V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 30mA Talpa @ Vr, F -
Bazinės dalies numeris RB751S40
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RB751G-40T2R
RB751G-40T2R
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA VMD2
Sandelyje: 465531 pcs
parsisiųsti: RB751G-40T2R.pdf
RFQ
RB751SM-40T2R
RB751SM-40T2R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SC79
Sandelyje: 830495 pcs
parsisiųsti: RB751SM-40T2R.pdf
RFQ
RB751S-40TE61
RB751S-40TE61
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA EMD2
parsisiųsti: RB751S-40TE61.pdf
RB751S40T1G
RB751S40T1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523
parsisiųsti: RB751S40T1G.pdf
RB751S40T1
RB751S40T1
parsisiųsti: RB751S40T1.pdf
RB751S-40L2-TP
RB751S-40L2-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 2TDFN
parsisiųsti: RB751S-40L2-TP.pdf
RB751S-40DP-TP
RB751S-40DP-TP
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 0201
parsisiųsti: RB751S-40DP-TP.pdf
RB751S40T5G
RB751S40T5G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523
parsisiųsti: RB751S40T5G.pdf
RB751SL
RB751SL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD923
parsisiųsti: RB751SL.pdf
RB751S40,115
RB751S40,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523
parsisiųsti: RB751S40,115.pdf
RB751S-40LP-TP
RB751S-40LP-TP
Gamintojai: Micro Commercial Co
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD882
parsisiųsti: RB751S-40LP-TP.pdf
RB751S-40-TP
RB751S-40-TP
parsisiųsti: RB751S-40-TP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus