P6SMB150AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
P6SMB150AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P6SMB150AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 128V 207V SMB
Duomenų lapai: P6SMB150AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P6SMB150AT3 specifikacijos
Dalies numeris P6SMB150AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 128V 207V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 221548 pcs Duomenų lapas P6SMB150AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 128V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 207V
Įtampa - suskirstymas (min) 143V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai P6SMB150AT3OSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.9A Talpa @ dažnumas 150pF @ 1MHz
Bazinės dalies numeris P6SMB Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P6SMB150AHM4G
P6SMB150AHM4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 128V 207V DO214AA
Sandelyje: 291205 pcs
parsisiųsti: P6SMB150AHM4G.pdf
RFQ
P6SMB150AHE3/5B
P6SMB150AHE3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 338053 pcs
parsisiųsti: P6SMB150AHE3/5B.pdf
RFQ
P6SMB150AT3G
P6SMB150AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 128V 207V SMB