NTS12100EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTS12100EMFST1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTS12100EMFST1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN
Duomenų lapai: NTS12100EMFST1G.pdf
  • Pranešimas
NTS12100EMFST1G specifikacijos
Dalies numeris NTS12100EMFST1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184862 pcs Duomenų lapas NTS12100EMFST1G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 730mV @ 12A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN, 5 Leads Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 12A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 55µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12A