NTP60N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP60N06 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTP60N06
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Duomenų lapai: NTP60N06.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NTP60N06 specifikacijos
Dalies numeris NTP60N06 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4574 pcs Duomenų lapas NTP60N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.4W (Ta), 150W (Tj) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai NTP60N06OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3220pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 81nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 60A (Ta) 2.4W (Ta), 150W (Tj) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 60A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NTP60N06G
NTP60N06G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB