NTP45N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP45N06 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTP45N06
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
Duomenų lapai: NTP45N06.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NTP45N06 specifikacijos
Dalies numeris NTP45N06 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5479 pcs Duomenų lapas NTP45N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 22.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.4W (Ta), 125W (Tj) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai NTP45N06OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1725pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 46nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 45A (Ta) 2.4W (Ta), 125W (Tj) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 45A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NTP30N06LG
NTP30N06LG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 30A TO220AB
Sandelyje: 5788 pcs
parsisiųsti: NTP30N06LG.pdf
RFQ
NTP45N06L
NTP45N06L
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
Sandelyje: 4479 pcs
parsisiųsti: NTP45N06L.pdf
RFQ
NTP4813NLG
NTP4813NLG
apibūdinimas: MOSFET N-CH 30V 40A TO220
parsisiųsti: NTP4813NLG.pdf
NTP45N06LG
NTP45N06LG
parsisiųsti: NTP45N06LG.pdf
NTP4302G
NTP4302G
apibūdinimas: MOSFET N-CH 30V 74A TO220AB
parsisiųsti: NTP4302G.pdf
NTP45N06G
NTP45N06G