NTMS10P02R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTMS10P02R2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 20V 8.8A 8-SOIC
Duomenų lapai: NTMS10P02R2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NTMS10P02R2 specifikacijos
Dalies numeris NTMS10P02R2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 20V 8.8A 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 83598 pcs Duomenų lapas NTMS10P02R2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 10A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.6W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai NTMS10P02R2OSTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3640pF @ 16V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 70nC @ 4.5V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 2.5V, 4.5V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V
Išsamus aprašymas P-Channel 20V 8.8A (Ta) 1.6W (Ta) Surface Mount 8-SOIC Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 8.8A (Ta)