NTB65N02RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB65N02RG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTB65N02RG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 25V 7.6A D2PAK
Duomenų lapai: NTB65N02RG.pdf
  • Pranešimas
NTB65N02RG specifikacijos
Dalies numeris NTB65N02RG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 25V 7.6A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4215 pcs Duomenų lapas NTB65N02RG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.2 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.04W (Ta), 62.5W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1330pF @ 20V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9.5nC @ 4.5V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 25V Išsamus aprašymas N-Channel 25V 65A (Tc) 1.04W (Ta), 62.5W (Tc) Surface Mount D2PAK
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 65A (Tc)