NRVTSA4100T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTSA4100T3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRVTSA4100T3G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 4A 100V SMA-2
Duomenų lapai: NRVTSA4100T3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NRVTSA4100T3G specifikacijos
Dalies numeris NRVTSA4100T3G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 4A 100V SMA-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366239 pcs Duomenų lapas NRVTSA4100T3G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 660mV @ 4A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai NRVTSA4100T3GOSCT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 4A Surface Mount SMA Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 4A Talpa @ Vr, F 54.7pF @ 100V, 1MHz