NP3100SCMCT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NP3100SCMCT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NP3100SCMCT3G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas THYRISTOR 275V 400A SMB
Duomenų lapai: NP3100SCMCT3G.pdf
  • Pranešimas
NP3100SCMCT3G specifikacijos
Dalies numeris NP3100SCMCT3G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas THYRISTOR 275V 400A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4634 pcs Duomenų lapas NP3100SCMCT3G.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 275V
Įtampa - pertrauka 350V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Elementų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 400A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA Talpa 33pF